Susipažinkite su mūsų geriausiais pasiūlymais!

   
     Skambinkite: 8 678 4 34 34
Tap To Call

Stiklų keitimas ir sandarinimas

DSC00063

Dažnai vairuotojai skundžiasi dėl drėgmės, patenkančio į automobilio saloną vandens ar nepageidaujamo vėjo pūtimo pro plyšelius. Dėl automobilio viduje atsiradusios drėgmės gali atsirasti nemalonus kvapas, pradėti rasoti langai. Šias problemas galima išspręsti sandarinant automobilio langus. Svarbiausia sandarinimo procese naudoti korozijos nesukeliančias medžiagas. Šios medžiagos yra labai patvarios, atsparios vandens poveikiui, išliekančios plastiškos, gerai prikimbančios net prie šlapio stiklo. Norint pakeisti skilusį stiklą jį reikia tinkamai sumontuoti į Jūsų automobilio kėbulą. Mūsų ilgametė darbą atliekančių meistrų patirtis garantuoja kokybiškai atliktą darbą.

Įtrūkimų stabdymas bei remontas

window-crack

Stiklas, kaip medžiaga, yra tvirtas ir ilgaamžis. Jo tąsumo jėga yra didesnė nei metalo, tačiau jį pažeidus jis praranda 90% savo tvirtumo. Stiklo įtrūkimas turi būti būtinai stabdomas, nes automobiliui judant, vibruojant jo kėbului, taip pat staigiai keičiantis oro temperatūrai stiklą veikia įvairūs fizikiniai veiksniai. Dėl šios priežasties visai nedidelis stiklo pažeidimas gali išplisti neprognozuojama kryptimi ir pridaryti daugiau žalos. Tokiu atveju stiklo suremontuoti nebebus įmanoma ir jį teks pakeisti nauju. Stiklo įtrūkimų stabdymas yra tik laikina priemonė, kuri padeda sutaupyti pinigų, kadangi tai gerokai pigiau nei keisti stiklą nauju. Garantijos, kad stiklo trūkimas nesiplės po sustabdymo neteikiamos, nes esamos technologijos to negali garantuoti.

Veidrodėlių priklijavimas

rearview-mirror-dinero

Dažnas atvejis, kuomet galinio vaizdo veidrodėlis dėl įvairių priežasčių, tokių kaip ultravioletinių spindulių ar cheminio aplinkos poveikio, tiesiog nukrenta. Tokiu atveju nerekemonduojama šią problemą bandyti išspręsti klijuojant veidrodėlį buitiniais ar momentiniais klijais. Tai yra tik laikinas problemos sprendimas. Mes dirbame su klijais ir aktyvatoriais, naudojamais automobilių surinkimo gamyklose. Šios medžiagos naudojamos automobiliuose, kuriuose galinio vaizdo veidrodėliai yra įmontuoti metaliniu padeliu. Kai kuriuose automobiliuose veidrodėliai klijuojami specialios mikroporinės gumos pagalvėlės pagalba. Toks priklijavimas yra ilgalaikis šios problemos sprendimas.

Mikroautobusų kėbulų įstiklinimas

nissan_primastar_minibus_swb_diesel_33984

Dažniausiai įstiklinami komercinio tipo automobilių kėbulai, t.y. keičiama jų paskirtis: krovininio tipo mikroautobusas keičiamas į universalų ar netgi keleivinį. Mikroautobuso kėbule yra išpjaunamos angos, į kurias yra įstatomi gamintojo numatyti šoniniai stiklai. Šie stiklai yra originalūs ir atitinka visus standartus. Vieni gamintojai yra numatę, kad šie stiklai būtų klijuojami, kiti – jog jie būtų montuojami su guma. Pirmiems stiklams yra naudojama ta pati technologija kaip ir priekinių stiklų įstatymui (įklijavimui), antriems – gamintojas dažniausiai būna numatęs universalias stiklo tvirtinimo gumas, kurių galima įsigyti pas mus.

Žibintų reguliavimas bei pakeitimas

article-new_ehow_images_a07_0m_3q_adjust-headlight-alignment-800x800

Apie žibintų reguliavimą dažnai nepagalvojame tol, kol tai nepaveikia mūsų naktinio vairavimo. Prastas matomumas sukelia daugiau rizikos nei galima pagalvoti. Kuo greičiau pastebite kliūtį, tuo greičiau galite atitinkamai reaguoti į situaciją.  Techninės apžiūros centras tikrina jūsų šviesos spindulio kampus. Svarbiausia, kad jūs neakintumėte kitų eismo dalyvių. Jei žibintai sureguliuoti teisingai, tai neįvyks. Tam tikrais atvejais Jūsų transporto priemonėje būna įmontuoti netinkami žibintai. Tokiu atveju juos reikia keisti.

Autobusų stiklo paketų restauravimas

Bus

Jeigu autobuso stiklo paketas aprasoja, tai yra nesandarumo požymis. Keleivių vežėjai dažnai susiduria su problema, kai autobuso stiklas užrasoja ir ilgainiui pabąla iki tiek, kad per jį nieko negalima matyti. Tokiu atveju stiklo keisti nauju nebūtina. Mes visiškai atstatome stiklo paketo skaidrumą.